Kaymakamımız Sayın Emrullah TEMİZKAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit GÖKDEMiR BENGİ okul ziyaretlerine başladı.
        İlk ziyaretini Gökçedağ İlk/Ortaokulu´na yapan Kaymakamımız, okulda bir dizi incelemelerde bulunduktan sonra, öğretmenlerimizle toplantı yaparak okul ve çevre hakkında bilgi aldı. Bulundukları çevrenin zor şartlar altında olmasına rağmen kendilerini geliştirmek için fırsatlar yaratmalarının önemine vurgu yaptı.
        Toplantının ardından, okulun çok amaçlı salonunda tüm öğrenciler ile okuma faaliyeti gerçekleştirildi. BENGİ Projesinin özellikle kitap okuma alışkanlığını geliştirmek için bir fırsat olduğunu belirten Kaymakamımız, öğrenciler ile kitaplar üzerine sohbet edip tavsiyelerde bulundu.
        Akabinde 8. sınıf öğrencileri ile kariyer danışmanlığı yapan Sayın Emrullah TEMİZKAN ve Sayın Ümit GÖKDEMİR, öğrenciler tarafından merakla beklenen soruları yanıtlandırdı. Sınav sistemi hakkında bilgilendirmeler yapan Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, öğrencilere hedefleri üzerine kendi hayatlarından kesitler vererek kitap okumanın mesleki kariyerlerinde ne kadar önemi olduğunu belirttiler.